small normal large

 

  • Rafał Rypina
  • Radny Rady Miejskiej
    w Kętrzynie
Czy Targowisko Miejskie to bubel?
Wpisany przez Administrator   
sobota, 23 marca 2013 17:34

Czy Targowisko Miejskie to bubel? Po ostatnim posiedzeniu Komisji Rewizyjnej, której jestem członkiem jestem bliski stwierdzenia, że tak.

 

Komisja obradowała w terenie i spotkała się z kupcami na targowisku. Większość głosów, które usłyszeliśmy nie nadają się do zacytowania ze względu na niecenzuralny charakter. Niestety spotkaliśmy się z wielkimi żalami skierowanymi do Burmistrza, że projekt nie był konsultowany z zainteresowanymi. Wskazano na wiele niedogodności dla handlujących i braku funkcjonalności obiektu wybudowanego za blisko 1,9 mln. zł z czego połowa tej kwoty współfinansowana jest z Unii Europejskiej.

Zapraszam do obejrzenia relacji Wolnej TV z otwarcia tego obiektu. Aby obejrzeć materiał należy kliknąć w obrazek poniżej.

 

 

Komentarze  

 
#1 Oczywiście że bubelNKE 2013-03-30 15:05
Przykład pierwszy z brzegu czyli dachy,które są zbyt wysoko i nie chronią ani przed wiatrem,ani deszczem.Ma pan rację że to jest bubel i dodam bardzo kosztowny.Obawiam się że podobnym bublem okaże się wizja komunikacji miejskiej według burmistrza Hećmana.
Zacytuj
 
 
#2 komunikacja też będzie bublempaweł 2013-04-16 18:23
Tak jak napisał user NKE że bazar to bubel, tak uważają też kupcy.Ten bazar utrudnia handel, bo nie chroni towaru ani przed deszczem.On rozłoży handel.Głupota też tyczy komunikacji.Też kupią nowe autobusy, które rozłożą kosztami całą komunikację.
Zacytuj
 
 
#3 nic dodaćmateusz 2013-07-31 13:10
Zabawy Burczymistrza w Boba-budowniczego wyjdą miastu bokiem.O jego pomysłach na MPK nawet nie wspomnę bo szkoda nerwów.
Zacytuj
 
 
#4 Wysyp "inwestycji"Marek Olszański 2013-08-01 17:52
Im bliżej do końca kadencji i przypuszczalnie kresu sprawowania funkcji burmistrza przez Hećmana,tym chętniej funduje on miastu niechciane prezenty.Czy chodzi o wkupienie się w łaski wyborców? Nie sądzę.Nowe "inwestycje" to regularne buble,rodzące kolejne fale krytyki.Przypuszczam,że burmistrz zdaje sobie sprawę z realnego scenariusza przegranej w wyborach i realizuje dewizę "po nas to choćby potop".Może to tłumaczyć,te niebywałe przyspieszenie "inwestycyjne" (bazar,budynek socjalny,autobu sy,dworzec),bo przecież zawsze lepiej liczyć na wdzięczność czterech wykonawców,niż jednego.A spłata zadłużenia? Tym niech się martwi następca,w końcu taki scenariusz już raz przerabialiśmy.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież