small normal large

 

  • Rafał Rypina
  • Radny Rady Miejskiej
    w Kętrzynie
Trwają prace nad lokalizacją budynku socjalnego w Kętrzynie
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 czerwca 2013 10:57

W dniach 17 i 18 czerwca br. na komisjach stałych Rady Miejskiej w Kętrzynie radni mieli wyrazić opinię w sprawie lokalizacji budowy budynku socjalnego w naszym mieście. Burmistrz przedstawił radnym trzy lokalizacje do wyboru: okolice ul. Ogrodowej 19, okolice ul. Ogrodowej 15 i ul. Leśna.

Podczas posiedzenia Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów zadałem Burmistrzowi Degórskiemu pytanie, czy planowane jest przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie lokalizacji budynku socjalnego? Burmistrz Degórski poinformował, że nie są przewidywane konsultacje społeczne w tej sprawie.

Według mnie w tak ważnej sprawie powinny być przeprowadzone konsultacje społeczne i radni powinni znać opinie mieszkańców, którzy zamieszkują tereny przy których powstanie taki budynek. Wobec takiej odpowiedzi Burmistrza nie wziąłem udziału w głosowaniu nad wyborem lokalizacji budowy budynku socjalnego.

Podczas głosowania nad lokalizacją budowy na Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów zdecydowana większość radnych była za lokalizacją budowy przy ulicy Leśnej.

 

Tak może wyglądać budynek socjalny

Źródło: Dwutygodnik "Nasze miasto Kętrzyn.pl", Nr 4 z dnia 23 maja 2013 r.

 

 

Komentarze  

 
#1 precz z taką władząpaweł 2013-06-20 15:28
Główny user Kętrzyna "kriss" znów się wścieknie ale będzie miał prawo.Wszystkie plagi na Zatorze.Komunikację im niemal skasowali,a teraz podeślą im cały margines.Co to za wybór Leśna czy Ogrodowa.Panie Rypina tak trzymać! Zero kompromisów z bandą z układu.Reszta radnych siedzi pewnikiem w kieszeni Hećmana. Pozdrawiam ludzi z dzielnicy za torami.
Zacytuj
 
 
#2 propozycja lokalizacji budynkumateusz 2013-08-01 10:06
Proponuję w Kalinowie!!!
Zacytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież