small normal large

 

  • Rafał Rypina
  • Radny Rady Miejskiej
    w Kętrzynie
Rafał Rypina w Rozmowie Tygodnia KTK
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 stycznia 2013 10:07

Zapraszam do obejrzenia wywiadu ze mną, który został przeprowadzony w Restauracji Kardamon przez Andrzeja Adamiaka redaktora Kętrzyńskiej Telewizji Kablowej.

 

Rozmowa Tygodnia, w której byłem gościem miała swoją premierę na antenie KTK 08.01.2013 r.

 

 

 

 

 

ROZMOWA TYGODNIA - Kętrzyńska Telewizja Kablowa - 08.01.2013 r.

 

 

Komentarze  

 
#1 co z komunikacjąKriss 2013-01-29 11:34
Fajna i merytoryczna wypowiedź.Mnie najbardziej interesuje nasza komunikacja,bo przecież nie dzieje się z nią dobrze.Może następnym razem coś więcej na jej temat?Czy jest szansa na wprowadzenie reformy pana Banacha???
Zacytuj
 
 
#2 KKMPGK 2013-02-12 17:46
Panie Rypina ja bym posadził Pana w starym Jelczu i nich Pan sobie nim pojeździ,a później niech Pan jedzie do stacji okręgowej pojazdów na Shell tam Pan się wysłucha co oni o Jelczach sądzą.I co Pan burmistrz Hećman wysmiał Banach i miał rację.Panie Hećman jestem za panem.Pan Banach się skompromitował! !
Zacytuj
 
 
#3 okiem pasażeraKriss 2013-02-13 21:02
Reakcja śmiechem tracącego poparcie burmistrza Hećmana jest wyrazem jedynie jego arogancji.Prezentowany przez długi czas na stronie p.Rypiny projekt opracowany przez p.Banacha został przecież dobrze oceniony w większości wpisów w internecie.Posiadam też wiarygodne informacje nt. naszych autobusów,które są dobrze utrzymane. Dlaczego jednak nasze jelcze mają problem a złomy z Ełku przechodzą kontrolę.Odpowiedź jest taka,że nasze na badania są podstawiane z defektem.W nieoficjalnym obiegu informacją nikt nie ma wątpliwości że chodzi o to aby był powód wycofania jelczy a następnie pod pretekstem braku czynnego taboru przyzwolenie społeczne na kupno nowych samochodów,w zakupie których burmistrz może mieć jakiś swój interes.Stąd ten udawany śmiech i próba zdyskredytowani a autora projektu realizowana przy wydatnej pomocy "wiernych" pracowników miejskich spółek.
Zacytuj
 
 
#4 Kompromitacja?Tak BurmistrzaMateusz M 2013-02-14 19:56
Lekceważenie przez burmistrza Hećmana uznanych racji,dobitnie świadczy o jego zadufaniu,co w połączeniu z pieniactwem i miernym zasobem wiadomości o tym co dzieje się za przysłowiową miedzą,zakrawa na groteskę.Ostatnio sporo jeżdżę po Europie odwiedzając takie kraje jak Austria i Szwajcaria.W ich stolicach dominują wysokopodłogowe autobusy,trolej busy i tramwaje.Czy pan Hećman uważa że praktyczni Szwajcarzy nie mają racji?Jak na razie to ośmieszył się tylko on,a pierwszym skompromitowany m jest PGK,które nie dość że nie potrafi opracować rozkładów,to jeszcze ma problem z utrzymaniem swoich pojazdów.Żenada.Odnoszę też wrażenie,że wpis autorstwa PGK jest bardzo nerwowy a wręcz paniczny.Ciekawe tylko dlaczego?
Zacytuj
 
 
#5 Obiektywna ocenaEkonomista UWM 2013-02-15 13:45
Spostrzeżenia Pana Mateusza są jak najbardziej trafne.
To przede wszystkim w polskich miastach nastała kosztowna moda na pojazdy wyłącznie niskopodłogowe.
Trendy są jednak takie, że flota przystosowana do przewozu niepełnosprawny ch obsługuje tylko wybrane linie lub kursy oznaczone jako „bez barier”. W mniejszych miastach uruchamia się maksymalnie jedną taką linię, najczęściej o charakterze objazdowym (w Kętrzynie mogłaby nią być proponowana linia 26) lub w miejsce takiej linii wprowadza się usługę „door to door” wykonywaną na telefon.
Jest to rozwiązanie tańsze a tak samo skuteczne i zupełnie wystarczające dla może kilku niepełnosprawny ch pasażerów.
Zacytuj
 
 
#6 do KKM-PGKCzarekK 2013-02-16 21:46
Przecież Pan Rypina nie urodził się wczoraj i jeżeli do tej pory korzystał z KKM, to głównie z jelczy. Z resztą pochlebne opinie pasażerów o tych autobusach są raczej powszechne. Podobne są głosy specjalistów. A że na jakiejś stacji komuś się nie chciało robić badań, to już nic nie poradzimy. Można tylko zmienić stację.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież