small normal large

 

  • Rafał Rypina
  • Radny Rady Miejskiej
    w Kętrzynie
Porozumienie zostało wypracowane
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 13 listopada 2016 09:27

Angażując się latem tego roku w sprawę zalanych ogrodów działkowych sąsiadujących z budowaną wówczas ulicą Obrońców Westerplatte Bis, w sposób jednoznaczny i kategoryczny odniosłem się do przedmiotowego problemu, jak też lekceważącego trudną sytuację działkowców - podejścia ze strony władz miasta.

Ponieważ obiecałem, że sprawy nie zostawię samej sobie i podejmę wszelkie możliwe działania na rzecz znalezienia wyjścia z trudnej dla poszkodowanych sytuacji, z przyjemnością informuję, że zostało wypracowane porozumienie, w ramach którego miasto zadeklarowało pomoc działkowcom poprzez powołanie zespołu z udziałem wskazanych radnych do oszacowania strat wynikłych z zalania ogrodów działkowych. To ważna informacja i swego rodzaju kamień milowy na długiej drodze do uzyskania oczekiwanych odszkodowań. Odpis protokołu z 31 sierpnia 2016 roku otrzymałem w ostatnich dniach ubiegłego miesiąca. Dokument prezentuję poniżej.

Jednocześnie informuję, że do czasu wypłaty odszkodowań, sprawę uznaję za otwartą i w dalszym ciągu będę ją monitorował.

  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież